KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12872066
nr 1287 2066
A Ringkvist, fåglar. Signerad. Olja på pannå, 45x37 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 11 november 2019
kl 18:22:54
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr